Kukułcze jajo. Camilla Läckberg. Audiobook PL [Kryminał]Cały audiobook do kupienia na
Cały ebook do kupienia na
Camilla Läckberg, autorka takich głośnych kryminałów jak „Mentalista” czy „Czarownica”, powraca do Fjällbacki. Szwedzkim miasteczkiem wstrząsają dwie zbrodnie. Czy mimo braku wspólnych wątków coś te sprawy łączy? Czy nici z przeszłości sięgają obecnych czasów? Jakie dawne grzechy mieli na sumieniu denaci, którzy stali się ofiarami tajemniczego zabójcy? Czy Erica Falck i Patrik Hedström połączą swoje siły i rozwiążą tę mroczną zagadkę? Jedno jest pewne – audiobook „Kukułcze jajo” tak jak poprzednie części bestsellerowej serii Läckberg – zawładnie waszą wyobraźnią.
Miasteczkiem wstrząsa wiadomość o dwóch zbrodniach. Ktoś bestialsko morduje znanego fotografa przygotowującego właśnie swoją wystawę w miejscowej galerii. Dwa dni później do strasznej zbrodni dochodzi na pobliskiej wysepce, gdzie sławny pisarz pracuje nad dziesiątym tomem swojej powieści. Obie sprawy prowadzi Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu Tanumshede. Nic nie wskazuje na to, żeby zbrodnie były ze sobą powiązane.

W tym samym czasie Erica Falck próbuje udokumentować zagadkowe morderstwo, do którego doszło prawie 40 lat wcześniej w Sztokholmie. Wkrótce okazuje się, że nici z przeszłości sięgają obecnych czasów, na które długi cień rzucają dawne grzechy…

O autorce audiobooka „Kukułcze jajo”: Camilla Läckberg – jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek. Światową sławę przyniosła jej seria o Fjällbace. Jest także autorką thrillerów psychologicznych • Złota klatka i • Srebrne skrzydła oraz serii książek dla dzieci o przygodach Super-Charliego.
Książki Camilli Läckberg wydawane są w ponad 60 krajach, zostały przetłumaczone na 43 języki, na całym świecie sprzedało się ponad 30 milionów ich egzemplarzy.
Czyta Marcin Perchuć (lektor)

Zajrzyj też na nasz blog z TOP najlepszych książek, recenzjami i wydarzeniami ze świata literackiego:

Zobacz, co słychać na naszym Instagramie

#publiopl #publioaudiobooki

source

Leave a Comment